Edycja II: Darmowe konsultacje fizjoterapeutyczne dla pacjentów z mukowiscydozą i pierwotną dyskinezą rzęsek

Z początkiem nowego roku, Fundacja Oddech Życia wprowadza drugą edycję swojego programu pomocowego, mającego na celu udzielenie wsparcia fizjoterapeutycznego pacjentom zmagającym się z mukowiscydozą oraz pierwotną dyskinezą rzęsek, którzy doświadczają trudności finansowych. Celem tej inicjatywy jest zapewnienie osobom w potrzebie łatwiejszego dostępu do specjalistycznej opieki medycznej.

Fundacja, we współpracy z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami, oferuje bezpłatne konsultacje w różnych miejscach w kraju. To podejście ma na celu nie tylko poprawę jakości życia pacjentów, ale również zapewnienie im wygodnego dostępu do niezbędnych usług medycznych w ich lokalnej społeczności.

Aby skorzystać z programu, podopieczni Fundacji mogą łatwo zarejestrować się, wysyłając email na adres [email protected] z informacjami o swoim stanie zdrowia, oczekiwaniach od wizyty i wybranym fizjoterapeucie. Po akceptacji zgłoszenia, koordynator programu skontaktuje się z pacjentem, aby ustalić szczegóły.

Fundacja podkreśla, że jej misją jest zapewnienie specjalistycznej pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Chociaż Fundacja chciałaby pomóc każdemu, niestety, zasoby są ograniczone, a potrzeby – ogromne. Dlatego program jest dostępny w pierwszej kolejności dla tych, którzy nie korzystają z innych form wsparcia fizjoterapeutycznego i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Decyzje o przyznaniu wsparcia będą podejmowane na podstawie zgłoszeń i kryteriów ustalonych przez Fundację. Fundacja zachęca do uczciwego zgłaszania się do programu, aby pomoc mogła dotrzeć do tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

Harmonogram konsultacji jest następujący:

  • Kraków: mgr Paulina Katarzyńska, gabinet w Krakowie, Styczeń-Grudzień 2024.
  • Szczecin: dr n. o zdr. Magdalena Żak, gabinet w Szczecinie, Styczeń-Grudzień 2024.
  • Rabka-Zdrój: mgr Katarzyna Warzeszak, gabinet Nowy Targ, Styczeń-Grudzień 2024.
  • Bydgoszcz: mgr Mikołaj Kowalski, gabinet w Bydgoszczy, Styczeń-Grudzień 2024.
  • Zabrze: mgr Łukasz Lech, gabinet Zabrze / dojazd, Styczeń-Grudzień 2024.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Fundacji: oddechzycia.pl/aktualnosci/bezplatne-konsultacje-fizjoterapeutyczne-2024.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More