Nowe horyzonty w fizjoterapii oddechowej: spotkanie specjalistów w Krakowie

16 maja 2024 roku, w samym sercu Krakowa, w prestiżowym Hotelu KOSSAK, odbędzie się kluczowe spotkanie dla profesjonalistów z branży medycznej specjalizujących się w pulmonologii i fizjoterapii oddechowej. To wyjątkowa okazja do zgłębienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie terapii oddechowej, wymiany doświadczeń i zdobycia cennych umiejętności praktycznych.

Znaczenie edukacji ciągłej w pulmonologii

Pulmonologia, jako dziedzina medyczna, wymaga od specjalistów ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności w obliczu szybko zmieniających się technologii i metod leczenia. Krakowskie spotkanie zapewni uczestnikom dostęp do najnowszych badań i praktyk, które są kluczowe dla efektywnego leczenia i rehabilitacji pacjentów z chorobami oddechowymi.

Wybitni prelegenci i ich ekspertyzy

Wydarzenie zgromadzi znakomitych mówców, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, w tym:

  • Dr n. med. Małgorzata Czajkowska-Malinowska – prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, specjalistka w dziedzinie chorób płuc.
  • Dr n. med. Joanna Miłkowska-Dymanowska – ekspert w nowoczesnych metodach diagnostyki i terapii chorób oddechowych.
  • Dr n. med. Aleksander Kania – doświadczony klinicysta, który wprowadza innowacyjne rozwiązania w praktycznej pulmonologii.
  • Hughes Gauchez – międzynarodowy ekspert w dziedzinie fizjoterapii oddechowej.
  • Prof. dr hab. Jan Szczegielniak – profesor nauk medycznych, który przyczynia się do rozwoju metod rehabilitacji oddechowej.

Do grona prelegentów dołączają również cenieni polscy fizjoterapeuci, którzy przedstawią najnowsze techniki i praktyczne podejście do terapii oddechowej.

Program wydarzenia – od teorii do praktyki

Program spotkania został zaprojektowany tak, aby maksymalizować korzyści edukacyjne dla uczestników. Sesje obejmują wykłady teoretyczne, interaktywne dyskusje oraz warsztaty praktyczne, które pozwolą uczestnikom na bezpośrednie zastosowanie zdobytej wiedzy. Szczególną uwagę poświęcono nowoczesnym metodom terapii Simeox, które rewolucjonizują podejście do leczenia przewlekłych chorób płuc.

Wartość dla uczestników

Uczestnictwo w warsztatach to nie tylko możliwość zdobycia wiedzy, ale także szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów zawodowych i wymianę doświadczeń z innymi specjalistami z kraju i ze świata. Spotkanie w Krakowie stanowi doskonałą platformę dla rozwoju zawodowego każdego lekarza i fizjoterapeuty, kto chce być na bieżąco z najnowszymi trendami w medycynie oddechowej.

Rejestracja i informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą zarejestrować się kontaktując się z organizatorem przez e-mail [email protected] lub telefonicznie pod numerem 789139100.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More