Śląska Jesień Pneumonologiczna

Portal Pulmonologiczny.pl z entuzjazmem zapowiada reaktywację jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń naukowych w dziedzinie pulmonologii – konferencji „Śląska Jesień Pneumonologiczna”. Po przerwie wymuszonej przez pandemię, środowisko specjalistów chorób płuc ponownie ma szansę na wymianę doświadczeń i wiedzy.

25 listopada 2023 roku, w auli im. prof. Witolda Zahorskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, odbędzie się wydarzenie skupiające doświadczonych lekarzy pneumonologów, internistów oraz alergologów. Udział w konferencji to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w diagnostyce i leczeniu chorób układu oddechowego, z wyjątkowym uwzględnieniem praktycznych aspektów terapeutycznych.

Konferencja poświęci czas na szereg wykładów prowadzonych przez wybitnych ekspertów, włączając w to międzynarodowe autorytety. Agenda obejmuje tematy od ultrasonografii przezklatkowej po skomplikowane przypadki zastosowania terapii trójlekowej w leczeniu POChP. Każda sesja wykładowa będzie zakończona dyskusją, co umożliwia głębsze zrozumienie poruszanych zagadnień.

Konferencja ta jest nie tylko ważnym wydarzeniem edukacyjnym, ale również platformą dla specjalistów do dzielenia się doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami w codziennej opiece nad pacjentami. Jest to również okazja do bezpośredniego dialogu z ekspertami i liderami myśli naukowej w dziedzinie pulmonologii.

Konferencja stanowi bezpłatne wydarzenie naukowe, jednakże wymaga wcześniejszej rejestracji przez internet: https://slaskajesien.grupaconway.pl/rejestracja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More